Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Roníkovy úspěchy

Roník a trofeje :o)V této sekci najdete Roníkovy úspěchy na:

  Voříškiádách

  Coursingu ... najdete ve středu stránky

  Zkouškách a závodech v poslušnosti ... najdete na konci stránky

 

Voříškiády:

Voříškiády - výsledky
 Datum  Místo konání  Umístění  Jednotlivá umístnění, soutěže a tituly

 Poznámky

 
 8.5.2010
 
 Pohořelice u Brna  1. místo
 1. místo - voříšci psi
 1. místo ve "volné disciplíně - ukaž co umíš"
 2. místo - Pejsek sympaťák
 ABSOLUTNÍ VÍTĚZ Pohořelického voříška
 Roník je JEDNIČKA !
 21.6.2009  Zlín - Mladcová  1. místo
 1. místo - kříženci psi nad 40 cm
 1. místo v soutěži PES ŠIKULKA
 ABSOLUTNÍ VÍTĚZ VÝSTAVY
 Roník válel
 na celé čáře !
 22.6.2008  Zlín - Mladcová  1. místo
 1. místo - kříženci psi nad 40 cm
 3 . místo v soutěži PES ŠIKULKA

 Roník byl skvělý ! 

 24.5.2008  Přerov  bez pořadí  1. místo NEJLEPŠÍ PSÍ KOUSEK
 1. místo v soutěži "S párečkem za pánečkem"
 Roník byl
 v soutěžích úžasný !

 9.9.2007

 Brno  1. místo
 1. místo - střední voříšci psi
 NEJLEPŠÍ VOŘÍŠEK (vítěz všech voříšků)
 ABSOLUTNÍ VÍTĚZ VÝSTAVY
 1. místo PEJSEK ŠIKULKA
 BOMBA !!!
 5.5.2007  Přerov  1. místo
 1. místo - střední voříšci psi
 VÍTĚZ VŠECH VOŘÍŠKŮ PŘEROV 2007
 Roník perlil !
 8.7.2006  Hranice na Moravě  2. místo  2. místo - střední voříšci  
 25.6.2005  Zlín  2. místo  2. místo - střední voříšci  
 19.6.2004  Zlín  1. místo
 1. místo - střední voříšci
 Účast v "Nejlepším psím kousku"
 

8.5.2010 Pohořelice u Brna  1. místo - voříšci psi, 1. místo ve Volné disciplíně (soutěž "Ukaž co umíš"), 2. místo - Pejsek sympaťák ... ABSOLUTNÍ VÍTĚZ Pohořelického voříška  

2. ročník voříškiády pořádal KK Taran Pohořelice. V sobotu ráno jsme celá rodinka (včetně Mamči a Taťuldy) v plné polní vyrazili směr Pohořelice. Roník byl v dobré náladě ... ostatně jako vždy a už se těšil až to v Pohořelicích "rozbalí". Nejprve jsme nastoupili do výstavního kruhu, kde rozhodčí posuzovali, jak se pejsek umí chovat, jak se předvede v pohybu a výstavním postoji. Roník jako ostřílený profík opět dokázal, že ve výstavním kruhu je prostě jednička. Kategorii - voříšci psi vyhrál a měl v kapse 1. místo. Tímto ale voříškiáda nekončila a nastoupili jsme do spoustu dalších soutěží, kde se body sčítaly do finále. Napřed to byla opičí dráha pro pánečka a pejska. Museli jsme společně překonat překážky ... malé áčko, slalom, maketu, skočky a tunel :-) Roník byl nadšený ... konečně nějaká akce. Následovala soutěž podoba pánečka a pejska. Někteří účastníci si byli opravdu neskutečně podobní. Pak přišla naše chvíle a soutěž - Volná disciplína aneb "ukaž co umíš". Roník se už nemohl dočkat až naběhne na plac a vybalí tam ty své opičárny a šaškárničky :-) Předvedl jako vždy naprosto super výkon s úsměvem na jeho střapaté papulce. Diváci se smáli a tleskali a pořadatelé ho vyhlásili za tančícího, uklízejícího a zpívajícícho pejska. V soutěži Volná disciplína získal Roník 1. místo. Také diváci měli možnost zvolit si svého oblíbence a byla vyhlášena soutěž Pejsek sympaťák, kde se Ronďálek umístil na 2. místě. Během sčítání bodů z jednodlivých soutěží předvedli ukázky z výcviku záchranáři a také proběhla ukázka obran, které se zúčastinili naše "maličkosti" (Romča jako figurant, Alča jako psovod, Roník a Gerry jako obranáři-trhači :-), Roník vyrazil divákům dech ... všem ukázal, že i malý pes může mít srdíčko bojovníka ! A je to tady ... nastává moment velkého vyhlášení ... ABSOLUTNÍ VÍTĚZ Pohořelického voříška - RONY ... FOTOGALERIE. Fotečky ze soutěží - opičí dráha a volná disciplína najdete v této FOTOGALERII, no a akční obranářské fotky najde v této FOTOGALERII. Za fotky moc děkujeme fotografům: Taťulda ... alias "Strýček Beruška", Martina Ruslerová a Zdenka Flajšingerová.

21.6.2009 Zlín  1. místo (voříšci nad 40 cm), soutěž 1. místo - PES ŠIKULKA, 1. VÍTĚZ VÝSTAVY  

KVC Zlín-Mladcová pořádalo 2. ročník Voříškiády ... tam jsme nemohli s Roníkem chybět. Počasí bylo výborné. Ani zima ani pařák. Roník spokojeně pozoroval dění kolem a vyvaloval se na pelíšku. Na voříškiádu se přihlásilo celkem 88 pejsků (bez PP a kříženců). Roník soutěžil s voříšky nad 40 cm a v kruhu se jich sešlo 8. Náš malý chlupáč předvedl opět super výkon. Krásně se předvedl v pohybu a výstavním postoji, je to už opravdu profík výstavního kruhu :-) Po posouzení všech pejsků následovalo ještě kolečko v pohybu a následně pak vyhlášení prvních tří voříšků ... hurááá hurááá, máme to v kapse. Roník 1. místo ... FOTOGALERIE. Odpoledne pak probíhaly různé soutěže. Roník nastoupil se svými šaškárničkami do soutěže PES ŠIKULKA v které se předvedlo 12 chlupáčů. Roník zabojoval a překrásně ukázal mega šňůru po soubě jdoucích cviků (zajíčka, různé otočky, chůzi na zadních, sudy, mrtvý pejsek, přeskakování a spoustu dalších) ... na závěr obecenstvu a porotě zazpíval a jeho "árie" vyvolala velký potlesk. Soutěžilo 12 pejsků, všichni byli moc šikovní, ale Roník prostě zaválel a oslnil :-), umístil se na 1. místě - stal se Pejskem Šikulkou ... FOTOGALERIE.   Po vyhlášení souteží následovalo velké finále o absolutního vítěze výstavy. Do kruhu před porotu nastoupili vítezové všech kategorií pejsků bez PP a voříšků. Porota bedlivě sledovala pejsky v pohybu a jak zvládají výstavní postoj. Roník se snažil, běhal jako koník a pořád na mě krásně koukal. Proběhlo tajné hlasování a všichni porotci napsali na lístečky první tři místa. První vyhlásili třetí místo, pak druhé ... a absolutním vítězem se stává číslo 66 ... RONY ... FOTOGALERIE. Na Voříškiádě jsme strávili krásnou neděli a odvezli domů hromadu cen. Za super fotky, které nám celý den budou připomínat děkujeme Taťuldovi alias "Strýček Beruška" a také Věrce Kaňákové

22.6.2008 Zlín  1. místo (voříšci nad 40 cm), soutěž 3. místo - PES ŠIKULKA    

Neděli 22.6. jsme strávili ve Zlíně na cvičišti na Mladcové s voříšky a pejsky bez PP. Přemluvili jsme mamču, aby zastoupila našeho rodinného fotografa taťuldu a společně v 8h vyrazili do výstavního kruhu a soutěží. Předpověď počasí se vyplnila a bylo jasno a neskutečný pařák. My vyzbrojeni slunečníkem, jsme rozložili tábor a vyčkávali až na nás přijde řada. Roník spokojeně pozoroval dění kolem a už se těšil až předvede svůj šibalský kukuč v kruhu. Kolem 11 hodiny jsme nastoupili do kruhu mezi voříšky nad 40 cm. Opět se sešla pěkná řádka psích frajerů :) Paní rozhodčí důkladně všechny pejsky posoudila jak v postoji, tak v pohybu ... hodnotila předvedení a celkový dojem pejska. Roník se předvedl zase jako profík a dostal krásný posudek. Po posouzení všech "bojovníků" v kruhu následoval nelehký úkol a to vybrat první tři místa ... třetí, druhý ... a velký moment překvapení ...     1. místo získává Rony. Svoji volbu zdůvodnila slovy "tento pejsek se překrásně předvedl a je pro mě osobností". Roník mi udělal znovu velkou radost ... je to opravdu šikula a umí svou voříškovskou "krásu a šarm" prodat :) Po ukončení posuzování následovaly soutěže. Roníka jsem přihlásila do soutěže PES ŠIKULKA. Musím smeknout před všemi pejsky, kteří se této soutěže odpoledne účastnili ... všichni se moc snažili a i po velmi náročném dni a za příšerného vedra předvedli krásné psí "triky". Roník byl už taky pěkně zmordovaný, ale přece jenom se vybičoval a krásně divákům a porotě "zatancoval", ukázal řadu svých kulišáren a na závěr zapěl svou árii ... nakonec uspěl a vybojoval super 3. místo - PES ŠIKULKA. Dále následovala soutěž v pojídání piškotů na čas a "Dítě a pes" ... no a pak ještě finále o vítěze výstavy, kam nastoupili všichni vítězové jednotlivých kategorií (voříšci i pejsci bez PP). Rozhodčí už hafany v tom pařáku dlouho netrápili a z té velké řady krasavců nakonec tajnou volbou vybrali tři pejsky (vítězem se stal americký kokr) ... a tady je Roníkova FOTOGALERIE. Pár fotek - ostatní kruhy. Další informace a fotky můžete najít na webíku pořadatelů ... Kynologické výcvikové centrum Zlín-Mladcová. Ve Zlínském deníku vyšel o výstavě pěkný článek.

 
24.5.2008 Přerov  1. místo - Nejlepší psí kousek a 1. místo v soutěži "S párečkem za pánečkem"
 
FOTOGALERIE ... Voříškiáda Přerov 2008Sobota 24.5. patřila voříškům a tak jsme společně s paničkou Alčou a našim fotografem Taťuldou vyrazili do Přerova, kde se konala již IV. Voříškiáda a výstava pejsků bez PP. Na výstaviště dorazilo kolem 90 hafanů všech různých ras, bylo se opravdu na co koukat. Já jsem dostal přiděleno číslo 18 a byl jsem zařazen do kategorie střední voříšci. Krásně jsem se před porotou předvedl a byl jsem nazván "profíkem" výstavních kruhů a již známým vítězem voříškiád. Rozhodčí mi zkontrolovali zoubky, srst, postavu, pohyb, pochválili výstavní postoj a zhodnotili mě jako krásně vydařeného voříška s perfektním předvedením i přes svůj temperament :) V roce 2007 jsem už celou Přerovskou voříškiádu vyhrál a tak při vyhodnocení dali přednost dalším šikovným voříškům. V polední přestávce jsem nelenil a "zaagilitil si". Pak následoval odpočinek a krátké schrupnutí. Do odpoledních soutěží mě přišli povzbudit kamarádi z Přerova ... celá rodinka Cínovic ... díky moc za fandění :) ... tady jsem opravdu perlil. Soutěž "Nejlepší psí kousek" jsem vyhrál na plné čáře. Předvedl jsem všechny cviky a šaškárničky co mě panička naučila a jako třešničku na závěr jsem přidal svou pěveckou "ódu", která vyvolala u soutěžících, porůtců a obecenstva obrovský aplaus :-))
V soutěži "S párečkem za pánečkem" jsem byl nepřekonatelný a umístil se na 1. místě. 
Rychlostí blesku a bez přemýšlení jsem aportoval voňavý párek paničce. Byl mi naměřen rekordní čas :-)) Z velkého počtu soutěžících jsme párek přinesli jen dva :-)) Druhému pejskovi to hrozně dlouho trvalo a ostatní párek slupli a nebo s ním prchli ... fakt sranda.
Roníkova fotogalerie ... klikni na foto vlevo. Ukázka ostatních účastníků a pár foteček z dění kolem. Děkujeme Taťuldovi za krásné fotky.

9.9.2007 Brno  1. místo (střední voříšci), 1. místo (vítěz voříšků), ABSOLUTNÍ VÍTĚZ VÝSTAVY    

Už jsem dlouho nerazil do světa a tak mě Alča přihlásila do Brna na Voříškiádu, která se konala v neděli 9.9.2007 na Brněnské přehradě v campu Obora. Počasí bylo trošku vrtkavé, ale doufali jsme, že budeme mít štěstí a nezmoknem . Do Brna jsme sebou vzali taky "mamču s taťuldou" ... mamča fandila a taťulda byl jmenován naším fotografem. Na výstavu bylo celkem přihlášeno 113 pejsků (voříšci, čistokrevní pejsci bez PP a také pejsci s PP). A jak říká panička, jeden pejsek hezčí než druhý ...           Do Brna jsme dorazili před půl desátou, převzali vstupní listy a šli rozložit tábor ... koukněte .

Nastupoval jsem do kruhu středních voříšků s číslem 25. Sešla se tam opravdu pestrá směsice. Pejskové se předvedli v pohybu, postoji, paní rozhodčí kontrolovala zoubky, posuzovala kvalitu srsti, povahu, celkový vzled a hodnotila kontakt pejska s páníčkem. Jsem už "profík" a tak jsem krásně běhal, stál a na paní rozhodčí házel úsměv od ucha k uchu. Je rohodnuto ... číslo 25 vyhrává ... huráááá ... 1. místo, teď už se směje i Alča a jdeme převzít medaili a dárečky.     Pár foteček z kruhu.

Postupujeme do dalšího kola a bojujeme o titul "Nejlepší voříšek". V kruhu se sešli vítězové malých, středních a velkých voříšků. Pejskové zase pózovali a promenádovali se před porotou. Znovu jsem nahodil svůj veselý kukuč. Vykračoval si jako milostpán a stál jako socha ... povedlo se, číslo 25 vítězí ... znovu huráááá ... 1. místo. Alča celá září a jdeme si pro pohár. Pár foteček z boje.

 A jdeme do finále ... vítězové všech kategorií (voříšci i čistokrevní pejsci) se utkali v závěrečném klání. Do kruhu jsme nastupovali s úsměvem, protože nás ani ve snu nenapadlo, že bychom mohli být na bedně. Byl jsem už dost unavený, ale přece paničku nezklamu. Nahodil jsem prsa a vběhl do kruhu v plné parádě ! Rozhodčí se dlouho radili, diskutovali, prohlíželi si všechny pejsky ... nakonec vybrali tři ... a já jsem byl mezi nima. Alča úžasem sotvo popadala dech ... a já se vesele šklebil a poštěkával na rozhočí, což vykouzlilo úsměv na jejich tvářích. Protože nemohli vybrat, z legrace prohlásili: "vyhraje ten, kdo udělá kotrmelec" ! Alča neváhala, pustila výstavní vodítko a zavelela ... sudy. Já jsem sebou praštil na zem a udělal jeden sud ... aneb kotrmelec. Následoval obrovský smích a potlesk ... a tak jsem bezkonkurečně zaperlil a stal se ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM VÝSTAVY ! Alča skákala radostí a já jsem byl šťastný, že jsem jí udělal takovou radost. Následovalo předání cen. Dostali jsme překrásný pohár AURA Cup a finanční odměnu (velmi dobře zarámovanou :o) 1000 Kč.                       Fotečky najdete tady.

Odpoledne jsem byl ještě přihlášený do soutěže "Pejsek šikulka", tak jsem si dal šlofíka a chvilku odpočíval. V soutěži se sešla opravdu elita komediantů. Všichni pejskové byli naprosto báječní !!! A jak říkala Alča, každý by si zasloužil první místo. Porota hodnotila nejen předvedené kousky, ale hlavně souhru pána s pejskem ... a v tom já jsem prostě hvězda. Pro Alču bych udělal naprosto všechno, koukám na ni jako na svatý obrázek a radostně plním, co jí na očích vidím ... tyto skopičiny miluju a tak jsem prý své kousky podle poroty předvedl nejradostněji a s plným nasazením ... proto mi udělili titul "Pejsek šikulka". Dostal jsem krásný pohár a diplom, Alča zamačkávala slzu v oku . Před odjezdem jsem ještě zazpíval svou serenádu na znělku televizních novin Novy ... to byla taková malá třešnička na dortu pro porotu.               A co jsem prováděl ... koukněte.

No a teď se budu trochu chlubit, koukněte co všechno jsem si domů z mého tažení Brnem přivezl ... TROFEJE.

 Tímto chceme poděkovat všem pořadatelům za moc pěkně strávený den !!! Bylo nám v Brně moc prima a přijedeme zas. Také díky naší mamči za skvělé fandění a taťuldovi za vše říkající fotodokumentaci.

5.5.2007 Přerov  1. místo (kateg. střední voříšci) + VÍTĚZ VŠECH VOŘÍŠKŮ  Přerov 2007   

Fotogalerie - Voříškiáda Přerov 2007V sobotu 5.5.2007 jsme se s Alčou vydali na výstavu Voříšků do Přerova. Počasí bylo od rána sice uplakané, ale ani to nám nepokazilo dobrou náladu a nadšení. Na výstavě se sešlo spousta chlupatých čtyřnohých krasavců .. bylo se opravdu na co koukat . Voříšci byli rozděleni do 3 kategorií podle velikosti a pak ještě na pejsky a fenky. Já jsem byl v kategorii střední (8 pejsků). Předvedl jsem se nádherně, stál jako socha, běhal jako koník. Rozhodčí byli nadšení a panička děsně pyšná. Po předvedení všech pejsků v kruhu a odborného důkladného posouzení následovalo vyhlášení ..... hurááááááááá ... jsme na 1. místě !!! Po posouzení všech účastníků a vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií následovali  ukázky agility, záchranářů  a  závěrečné soutěže a to už byl  čas pro nás jít do finále ... Nastoupil jsem do kruhu společně se všemi vítězi a vybíral se " Vítěz všech Voříšků" ... znovu přehlídka a porota hlásí  do mikrofonu ortel .... "Vítězem Voříšků se stává  RONY", následovala obrovská radost a předání cen. Další info můžete najít na: http://www.kkprerov.cz/vystava/treti.htm.               Fotogalerii ... klikněte na foto vlevo .

8.7.2006 Hranice na Moravě  2. místo (kategorie střední voříšci)     

Fotogalerie - Voříškiáda Hranice 20068.7.2006 jsme vyrazili v plné polní na Voříškiádu do Hranic na Moravě. Bylo krásně, sluníčko svítilo a my se moc těšili. V Hranicích panovala perfektní atmosféra, při vstupu každý pejske dostal tašku s dobrůtkama, katalog a číslo do kruhu. Tentokrát jsme měli číslo 55. Na řadu jsme měli přijít až po polední pauze a tak bylo spousta času na pozorování pejsků v kruzích, dění kolem ... prostě jsme si to užívali. Pořadatelé si připravili velice pěkný program. V polední pauze proběhly ukázky tance se psem ... moc pěkná podívaná. Tak a je to tady ... nastupujeme do kruhu, chodíme, běháme ... pak postoj před rozhodčími. Prý jsem byl moc šikovný a nakonec vybojoval krásné 2. místo .

A jak nám to slušelo ??? Koukněte sami ..... klikněte na foto vlevo.

 

                                                          

Fotogalerie - Voříškiáda Zlín 200525.6.2005 Zlín  2. místo  (kategorie střední voříšci)    

V červnu 2005 jsem se rozhodl zopakovat si účast na Zlínské voříškiádě, která se konala na cvičišti Zlín-Příluky. Minule se mi tam moc líbilo a tak jsem se opravdu moc těšil. Počasí bylo krásné ... sluníčko sice peklo, ale panička mi připravila slunečník a tak jsem dění kolem pozoroval spokojeně ze stínu a čekal až na řadu přijdou střední voříšci. V kruhu se nás sešla pěkná řada ... málem jsme se tam nevešli. Paní rozhodčí si nás pečlivě prohlížela, s každým pejskem se seznámila a proběhlo posuzování ve výstavním postoji a v pohybu. Do finále vybrala pět voříšků ... a já jsem byl mezi nimi. Její práci jí nikdo nezáviděl ... vybrat toho " nej" je opravdu zapeklité ... vždyť jsme všichni krasavci. Nakonec jsme zůstali v kruhu tři a vyhlásilo se konečné pořadí ... já jsem se umístil na krásném 2. místě !! O výstavě byl i článek ve Zlínských novinách ... vítěz byl sice Puňťa ... ale foto jsem tam měl já   zlin.cz/article.php 

Na fotečky se můžete juknout, když kliknete na foto vlevo .

19.6.2004 Zlín  1. místo  (kategorie střední voříšci)    

Fotogalerie - Voříškiáda Zlín 2004 V červnu 2004 jsem měl svoji " výstavní premiéru" ... panička se dozvěděla o voříškiádě ve Zlíně a neváhala mě přihlásit. Byli jsme oba trochu nervózní, protože jsme netušili, co se po nás bude chtít ... ale po příjezdu na místo na nás dýchla pohodová atmosféra a nervozita byla pryč. Byl jsem ze všeho trochu vykulený ... tolik pejsků a lidiček. Všechno jsem důkladně pozoroval ze svého stanoviště a netrpělivě čekal až půjdeme do boje. V kruhu jsem byl moc hodný, pěkně běhal, stál a házel na porotu své úsměvy ... Paní rozhodčí mě nazvala "vydřičkou" unešena z mého "kukuče" . Na první voříškiádě jsem tedy zabodoval a umístil se na 1. místě ! Pár foteček přidávám ... klikněte na foto vlevo .

 


Coursing: ... jeden z prima psích sportů. Více informací o coursingu můžete najít na www.mscoursing.com

Coursing - výsledky 2009
 
Datum Místo konání / akce Typ závodu Body Umístění Poznámky
 2.5.2009 Česká Ves u Jeseníku - Moravskoslez.coursing bodovací závod  181

 1. místo

 2. NEJLEPŠÍ NECHRT ZÁVODU
18.7.2009 Brno-Dvorská - Seilin Memoriál bodovací závod  78  1. místo  jedno kolo, FOTOGALERIE

 

Coursing - výsledky 2008
 
Datum Místo konání / akce Typ závodu Body Umístění Poznámky
14.6.2008 Rudná pod Pradědem  - Moravskoslez.coursing bodovací závod  156

 1. místo

povídání,   Fotogalerie - Moravskoslezský coursing 
15.6.2008 Rudná pod Pradědem - Seilin memoriál bodovací závod  163  1. místo povídání,   Fotogalerie - Seilin memoriál  
9.8.2008 Rudná pod Pradědem - Mistrovství Moravy

mistrovský závod

MISTR MORAVY

 166  1. místo 
povídání,  Fotogalerie ... Mistrovství Moravy 2008    
20.9.2008 Česká Ves u Jeseníku - Mistrovství Slezska

mistrovský závod

MISTR SLEZSKA

 155  1. místo

 

Coursing - výsledky 2007
 
Datum Místo konání / akce Typ závodu Body Umístění Poznámky
6.5.2007 Radslavice - Seilin memoriál bodovací závod

87

 1. místo

povídání,  Fotogalerie - Seilin memoriál jedno kolo
23.6.2007 Rudná pod Pradědem - Moravskoslez.coursing bodovací závod  174  1. místo  povídání,  Fotogalerie - Moravskoslezský coursing  
7.7.2007 Radslavice - O pohár starosty Otrokovic bodovací závod  157  2. místo povídání,  Fotogalerie - O pohár starosty 
28.9.2007 Česká Ves u Jeseníku - Mistrovství Slezska mistrovský závod  172  3. místo

povídání,  Fotogalerie - Mistrovství Slezska 2. Vícemistr

7.10.2007 Radslavice - Mistrovství Moravy mistrovský závod  172  2. místo  povídání,  Fotogalerie - Mistrovství Moravy 1. Vícemistr
rok 2007 Soutěž MSC - Vítěz plemene 2007 soutěž  762  1. místo

Vítěz pleneme - kříženec (pes),

výsledková listina na MSC 

 V poznámkách můžete najít fotogalerie k jednotlivým akcím. Spousta krásných foteček je z dílny "Psa Jíry" www.lassie.cz

Coursing - výsledky 2006

 

Datum

Místo konání / akce

licence/závod

Body

Umístění

Poznámky

22-23.4.2006

Radslavice

licenční zkouška

-

splnil

2 x párový běh, 1 x solový běh

17.6.2006

Radslavice - Moravskoslezský coursing

bodovací závod 

85

 1. místo

pouze jedno kolo

15.7.2006

Radslavice - O pohár starosty Otrokovic

bodovací závod 

 174

 1. místo 

3. nejlepší pes závodu 

23.9.2006

Radslavice - Mistrovství Moravy a Slezska

mistrovský závod 

 169

 1. místo

2 kola

rok 2006

Soutěž MSC -  Vítěz plemene 2006  soutěž  428   1. místo  Vítěz plemene - kříženec (pes) 

 


Poslušnost - složené zkoušky: 
 
Splněné zkoušky v poslušnosti
 Rok  Zkouška  Získaný počet bodů celkem  Známka  Max. možný počet
 2004  ZOP  88 bodů  velmi dobře  100 bodů
 2004  ZZO  58 bodů  výborně  60 bodů
 2007  ZPU 1  135 bodů  velmi dobře  150 bodů
 2008  BH  95 bodů  1. část - 55 bodů, 2. část - 40 bodů (uspěl) obstál  100 bodů

Protože jsem ve skutečnosti velký " vzorňák" , panička se rozhodla, že bychom mohli občas zkusit i nějakou tu zkoušku. Tak zatím mám úspěšně na kontě čtyři. V roce 2004 ZOP a ZZO, v roce 2007 jsem úspěšně zmáknul ZPU1 a v roce 2008 BH ... Uvidíme co bude dál  .

Fotogalerie - zkouška ZPU1

Připravili jsme pro Vás na ukázku pár foteček (klikněte na fotku vlevo) ze zkoušky, kterou jsem dělal v dubnu 2007 a to ZPU1.

Tato zkouška poslušnosti je už docela těžká, všechny cviky jsou bez vodítka, mezi obtížné cviky patří aport a překážky, při dlouhodobém odložení je psovod ukryt za zástěnou a pro hodně pejsků je problém speciální cvik v podobě stopy či hlídačky (psovod si může speciální cvik vybrat). Já jsem poslušnost zmáknul naprosto skvěle se ztrátou pouze 2 bodíků ... nechtěl jsem radostně odběhnouti od mé milované paničky , jenom jsem se prostě zastavil a čekal ... kam bych chodil, že jo? Za speciální cvik jsme zvolili hlídačku ... tento cvik je hodně o štěstí a náhodě, panička se ho trochu bála, ikdyž já jsem skvělý hlídač hihihi ... prošel jsem, baťůžek jsem ubránil.

Kdo se na tyto zkoušky chystáte, tady najdete zkušební řád ... hodně štěstí !  

Jak se mi podařilo složit zkoušku BH se dočtete v novinkách v článku z 19.10.2008, fotky pro ukázku ve FOTOGALERII.

Závody v poslušnosti:

13.2.2010  ZIMNÍ ZÁVOD - Memoriál Stanislava Smolky ... závody v poslušnosti - 1. místo (114b)
V.ročník memoriálu pořádal tradičke KK Zlín-Příluky. Roník závodil ve speciální kategorii a opět se mu podařilo zvítězit. Je to náš střapatý BOREC !! Více se dočtete v novinkách ve článečku z 13.2.2010 a pár fotek najdete ve FOTOGALERII.
 
29.8.2009  PODŘEVNICKÝ POHÁR ... závody v poslušnosti dle ZVV1 a IPOV. Roník - 1. místo (111b)
S Roníkem jsme se letos poprvé zúčastnili Podřevnického poháru ve Zlíně. Bohužel počasí bylo velmi nepříjemné, vydatně pršelo ... o to nás úspěch více těší :-) Ve speciální kategorii závodilo 8 hafanů (2x maliňák, 4x borderka, kokr a Roník). A jak jsme dopadli ? S Roníkem jsme se při vyhlášení prsili na bedně na 1. místě. Více se dočtete v novinkách ve článečku z 29.8.2009 a pár fotek najdete ve FOTOGALERII.
 
31.1.2009  ZIMNÍ ZÁVOD - Memoriál Stanislava Smolky ... závody v poslušnosti. 3. místo (106b)
Na konci ledna jsme absolvovali ve Zlíně zimní závody (IV.ročník memoriálu), ve speciální kategorii bojovalo 18 závodníků a nám se podařilo dostat zaslouženě na bednu :-) Roník byl skvělý a opět nezklamal ! Více se dočtete v novinkách ve článečku z 31.1.2009 a pár zimních fotek najdete ve FOTOGALERII.
 
11.10.2008  PŘEROVSKÝ POHÁR ... naše druhé závody v poslušnosti dle IPO-V. 2. místo (91b) 
Roník mě velice potěšil, v Přerově předvedl velice hezký výkon (12 závodníků). Více se dočtete v novinkách v podrobném článku z 11.10.2008. Pěkné fotečky najdete ve FOTOGALERII.

17.5.2008  STANIOS CUP v Hranicích na Moravě, naše první závody v poslušnosti dle IPO-V. 3. místo (89b)  Roník své první závody zvládl velice dobře, moc se snažil a udělal mi obrovskou radost. Více si můžete přečíst v novinkách v podrobnějším článku ze 17.5.2008. Spoustu fotek jak jsme spolu na place bojovali najdete ve FOTOGALERII.

TOPlist
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek