Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Kamarádi
Kamarádi z naší rodinky ... chlupatí, střapatí, opeření, malí či velcí ... mám je prostě všechny rád !!!
 
Gerro, Gerry, Gerrča ... Německý ovčák ... Gerro Jivě-Toka je můj černý brácha, kterého mám moc rád.
Více se o Gerroškovi dozvíte na jeno webíku ZDE.
 
  
 
Alan, Alánek, Aloš ... Německý ovčák ... "napůl" brácha Roníka a Gerrči. Alánek je hyperaktivní chlupatý rarach a tak nějak "adoptivní" brácha našich chlupatých kluků. Všichni tři si spolu skvěle rozumí. No není to krasavec ?
 
  
 
Bessi, Bessinka, Bess ... Novofundlandský pes ... já jí říkám "medvědice"   Bessi patří k nám do rodiny. Měla podobný osud jako já ... asi v půl roce konečně našla hodné pánečky a žije skvělý psí život. Vyvaluje se na zahrádce u domečku, chodí na procházky a dělá společnost Hanečkovic rodince. Není však už jediným hafanem u Hanečků .
Benji, Benja, Benjamin ... kříženec z Rumunska. Benja je mladší "brácha" a docestoval až z Rumunska. Je to taky nalezenec a měl velké štěstí, že se dostal do naší skvělé rodiny. No není to povedená dvojka ? 
 
 Benji ... agility
 
Micka, Micinka ... kočka domácí  ... Micka je milá kočička, obývající naše "Kvasické panství". Já ji mám rád .. hlavně, když ji můžu prohnat, ona se mě trdlo bojí a nechápe, že když bude přede mnou zdrhati, udělá mi tím tůůze velkou radost. Přísahám na holý pupek ... nezkřivil bych jí na kožíšku ani chlup, kdybych ji dostihnul  . 
 
 
 
 
IN MEMORIAM ...
 
Essling, Elošek, Eška ... bílý hřebec, skvělý závodník a kamarád ... můj velký bílý brácha. Elošek byl koníček jako z pohádky, měl velké srdce závodníka a na jeho "marš" před tribunami plnými diváků nejde zapomanout. Panička Alča s ním strávila nádherných 16 let ... bohužel 19.3.2006 dostal zákeřnou koliku a i přes jeho statečný boj ..zemřel. Tímto mu na těchto stránkách věnujeme tichou vzpomínku ... "Eško, byl jsi jedinečný a nikdy nezapomeneme!"
 
                                       
 
Miki, Mikinek ... zakrslý králík (pravda ... trošku nám přerostl) ... Miki byl můj zrzavý kámoš na domácí lumpárny. Rád jsem ho škádlil přes mříže jeho klece a on se mi nebál pořádně nafackovat. Byla s ním vážně sranda ... uměl hrát fotbal, svěle kličkovat a byl machr v rychlosti překusování káblíků. Neměl jsem to štěstí s ním dlouho bydlet, protože umřel po operaci nádoru na krku. Mikoušku, byl jsi náš malý zrzavý fotbalista
 
  
 
Ferda, Ferdásek a Robin, Robča ... anduláci ... Ferda a Robin, dva skvělí opeřenci. Navzájem se uměli báječně doplňovat. Ferdásek byl nebojsa a vůbec mu nedělalo problém mi sedět na zádech a tahat mě za chlupy. Robin byl zase malý štěbetálek a pořád si prozpěvoval ... skvělá dvojka  . Kvůli stěhování jim panička musela najít nový domov ... kluci se mají určitě skvěle a já jim to přeju !
 
 
 
Edina, Edinka, Eda ... Anglický bullteriér ... nikdo by do ní neřekl, že už vlastně byla babička. Její štěněcí výraz, veselé očička a poskakování, to byla prostě ona. Eda byla dalším psím členem naší rodinky a bydlela u Krupků v Brně. Bohužel čas utíká a stáří je neúprosné ... Edinčin plamínek života už bohužel zhasnul.
Ve vzpomínkách nám ten její usměvavý kukuč zůstane napořád.
 
  
TOPlist
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek